štvrtok 2. apríla 2015

Otázky a odpovede - Jazykové kurzy pre firmy

V našej praxi sa často stretávame s dopytom či otázkami smerujúcimi k organizovaniu výučby cudzích jazykov v priestoroch firmy alebo organizácie zadávateľa (objednávateľa). Možno práve tento a ďalšie príklady by Vám mohli poskytnúť odpovede na mnohé Vaše otázky.

Dopyt od spoločnosti XY s.r.o.

Hľadáme jazykovú školu, ktorá by k nám posielala lektora (ov) angličtiny, prípadne nemčiny. Sídlime v Bratislave a výučba môže prebiehať ráno do 9:00 alebo poobede od 16:00. Pre nášho pána riaditeľa potrebujeme Native speakra. Hovorí plynule po anglicky. 

Druhú skupinu by predstavovali naši kolegovia z IT oddelenia. Ich úroveň je mierne pokročilá. Potrebujú sa naučiť plynulo konverzovať. Neskôr by do úvahy pripadala aj Business English alebo nemčina. Aká by bola cena?

Jeden z mnohých príkladov, resp. požiadaviek spoločností, ktoré chcú pre svojich zamestnancov zorganizovať pravidelnú výučbu cudzieho jazyka. Aké sú naše najčastejšie odpovede, prípadne doplňujúce otázky?

Naša reakcia

Za našimi klientmi dochádzame v rámci Bratislavy, prípadne blízkeho okolia. K dispozícii okrem študovaných a skúsených slovenských lektorov máme aj tzv. Native Speakrov. Spolupracujeme s ľuďmi z rôznych kútov sveta. Veľmi odporúčame mať s nimi hodiny pre pokročilých študentov. Sme pripravení okrem všeobecnej angličtiny (platí pre všetky jazyky, ktorými učíme), poskytnúť aj hodiny obchodnej angličtiny. Výučba v doobedných alebo poobedných hodinách je samozrejmosťou a radi sa prispôsobíme Vašim požiadavkám.

A čo cena? Cenu ovplyvňuje viacero faktorov, no nijako ju netajíme. Pre najčastejšie príklady spolupráce sme pripravili jednoduchý cenník, ktorý nájdete tu.

A čo ju teda ovplyvňuje? Sú to veci ako je intenzita (2x, 3 x do týždňa), alebo počet skupín. Požadujete hodinu s Native speakrom. Cena sa bude líšiť. Vyžadujete obchodnú angličtinu alebo špecializáciu na nejakú, napr. pracovnú oblasť? Opäť sa cena bude líšiť.

Orientačné ceny, ako sme už uviedli vyššie, nájdete na tejto stránke. Radi sa s Vami stretneme osobne a cenu a ostatné podmienky prispôsobíme Vašim predstavám.


Nenašli ste odpovede na Vaše otázky? Napíšte nám alebo zavolajte. Radi na ne odpovieme.Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára