utorok 14. októbra 2014

Angličtina individuálne a za rozumné peniaze? Dá sa to vôbec?

Riešili ste už situáciu, kedy niečo chcete dosiahnuť ale nemáte čas? Hľadali ste spôsob, ako skĺbiť vašu prácu, rodinu a záujmy? Chcete sa napríklad učiť cudzí jazyk, navštevovať pravidelne kurzy v jazykovej škole, no na to jednoducho nie je čas? Čo tak skúsiť internet! Super. Na nete je obrovské množstvo videí, návodov, článkov a iných materiálov. Ale ako sa zorientovať? Tu by sa hodil niekto, kto vás bude viesť. Ale kde nájsť niekoho, kto bude mať čas vtedy, keď aj vy?

Ako ste tak na tým premýšľali, mohlo vám napadnúť:

a) „Sakra, v pondelok o 17:00 som stále v práci a nestíham kurz. Vykašlem sa ja na nejaké jazyky. Aj tak nemám na to bunky“. Alebo na čo všetko sa dá vyhovoriť nájdete v tomto článku.

b) „Alebo, bolo by super, sadnúť si k počítaču napríklad o desiatej večer a začať sa učiť. Áno, presne vtedy, kedy sa mi to najviac hodí.

Takže ako na to? Jednoducho. Pre ľudí, ako ste vy, sme vytvorili výučbový systém, ktorý umožňuje študovať kedy to potrebujete vy.OK, dobrý nápad. Kde je lektor?


Profesionálny lektor sa vám síce prihovára vo videách, avšak vy s ním môžete komunikovať mailom alebo cez komentáre, ktoré sú pod každým videom. Taktiež to ide cez Facebook.

V jazykovej škole však mám k dispozícii učebnicu. 


Ok, rozumieme. Tak to je a aj to tak funguje. Prevádzkujeme jazykovú školu už desať rokov. A študenti potrebujú učebnicu alebo aspoň materiál v písanej forme. Aj to sme v tomto systéme zohľadnili. Ku každému videu, čo by lekcii, máte k dispozícii prepis najdôležitejších textov.
Nemusíte sa tak trápiť hľadaním v slovníku.

A čo testy? V jazykovke sa píšu aj testy, aby si študenti precvičili učivo, ktoré sa naučili. 


Samozrejme, aj na to sme mysleli. Opäť, každá video lekcia má k dispozícii on-line testy zostavené na základe obsahu lekcie. Výsledky máte okamžite k dispozícii po vyplnení testu.

OK. Chcem by som si však hodinu prehrať pri ceste do práce. Video počas šoférovania pozerať nemôžem. 


Každá video lekcia je k dispozícii na stiahnutie vo formáte MP3. Stačí ju nahrať na USB alebo na CD a učiť sa môžete aj v aute pri ceste do práce.

Vyzerá to super. Čo ak si chcem zopakovať niektorú z predchádzajúcich lekcií?


Prístup k videám, on-line testom, PDF-kám a MP3-kám máte po zakúpení programu neobmedzene. Vrátiť sa k ním môžete kedykoľvek budete mať chuť.

Stretnem sa niekedy s lektorom naživo?


V priebehu kurzu sa s vami lektor minimálne jeden krát spojí on-line prostredníctvom tzv. weninára. A čo je to ten webinár? Ide o prostredie na webe, kde lektora môžete na živo vidieť aj počuť, písať mu komentáre alebo klásť otázky. Ide o živé vysielanie. Záznam z takéhoto stretnutia sa nahráva a bude na nete k dispozícii kedykoľvek.

Keď sa chcem prihlásiť, ako, kde a kedy tak môžem urobiť?


Je to veľmi jednoduché. Na stránke www.royalakademia.sk stačí vyplniť formulár. Následne vám pošleme zálohovú faktúru, na základe ktorej zrealizujete úhradu kurzu. Dá sa platiť aj na splátky. Keďže jednotlivé lekcie na seba nadväzujú, kurz má svoj pevný začiatok aj koniec. Ten najbližší štartujeme už 21.10.2014 Stále však platí, že aj po skončení kurzu, ktorý má 9 týždňov, sa môžete kedykoľvek k videám či iným materiálom neobmedzene vrátiť.


Fajn, tak poďme na to. Viac info nájdete na www.royalakademia.sk


Viliam Rigo

Lektor angličtiny


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára