utorok 29. júla 2014

O blogu

Meno:
Marián
Priezvisko:
Grebáč
Pozícia:
riaditeľ
Tel:
0915 989 873
e-mail:
profil:
Facebook:

Prečo blog?


Našim zámerom je podeliť sa s Vami, čitateľmi tohto blogu o naše názory a skúsenosti. Zároveň si želáme, aby tu každý návštevník našiel niečo, čo mu pomôže v jeho snahe naučiť sa cudzí jazyk, či zdokonaliť sa v ňom. Uverejňovaním rôznych článkov, odkazov na zaujímavé weby, videá či audio stopy chceme práve na tomto mieste sústrediť čo možno najviac relevantného obsahu. Akejkoľvek k pomoci vo forme Vašim príspevkov, rád, či odporúčaní, sa veľmi potešíme.

O čo sa snažím(e):

Našim cieľom je pomôcť vám dorozumieť sa s inými ľuďmi, nech sú odkiaľkoľvek. 
Mnohí túžia ovládať cudzí jazyk z rôznych dôvodov. Často sú však sklamaní z toho, keď sa im nedarí a po krátkom čase to vzdajú. Myslia si, že nemajú na jazyky bunky a vo svojom úsilí nepokračujú. Podobne ako aj vy, sme si prešli takýmito krízami a možno sme to chceli aj vzdať. Vzdelávanie je nikdy nekončiaci sa proces a jazykov sa to týka rovnako. Neexistujú skratky ani lieviky. Len tvrdá práca, ktorá sa vám môže stať koníčkom či záľubou.

Najväčším vyznamenaním pre nás je, keď vďaka jazykom získate sebavedomie a dokážete s cudzincom komunikovať s ľahkosťou.